آنلاین مارکتینگ

آنلاین مارکتینگ

Online Marking

استراتژی‌ها و راهکارهای عرضه‌ی خدمات، فروش کالا و محصولات در فضای مجازی (اینترنت) با بازارهای سنتی و فیزیکی تفاوت‌های زیادی دارد. آنلاین مارکتینگ؛ مجموعه‌ای از روش‌های دیجیتال برای فروش محصول یا ارائه‌ی خدمات است و قدرت آن به گونه‌ای است که اگر استراتژی‌های مربوطه به درستی انتخاب شوند می‌تواند تأثیرات شگفت‌انگیزی بر درآمد شما داشته باشد و کسب و کار شما را متحول کند.

هدف از آنلاین مارکتینگ این است که با تهیه و بکارگیری استراتژی‌های آزموده شده و هوشمندانه؛ برندی معتمد و قابل اتکا در ذهن مشتری و مخاطبین‌تان ایجاد کنید. با آنالیز رفتار و عملکردشان؛ خدمات را منطبق بر مطلوبیت آن‌ها‌ طراحی و تعریف کنید تا رضایت حداکثری کاربران حاصل شود و فروش شما افزایش یابد.

یکی از مهم‌ترین خدمات مهیار وب، ارائه‌ی راهکارهای آنلاین مارکتینگ و مشاوره‌ی بازاریابی اینترنتی است. مشاورین ما؛ متناسب با فعالیت مجموعه‌ی شما و بر اساس جامعه‌ی مخاطبین هدف برای آماده سازی بهترین استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می‌کنند.

(6 رأی, امتیاز: 3,50 از 5)
Loading...
سئو و بهینه‌سازی

سئو و بهینه‌سازی

در عصر جدید؛ بیش از ۷۸% از نیازهای اینترنتی کاربران بواسطه‌ی استفاده از موتورهای جستجو نظیر گوگل تأمین می‌شود. روزانه افراد بی‌شماری در گوگل به دنبال خدمات و راهکارهایی می‌گردند که با کسب و کار شما منطبق است و ممکن است به علت عملکرد ضعیف شما در سئو و عدم حضور در صفحات نخست گوگل؛ به وبسایت رقبای شما رسیده و مشتری آن‌ها شوند. ما در مهیار وب با ارائه‌ی خدمات پیشرفته‌ی سئو و بهینه‌سازی می‌توانیم؛ رتبه‌ی شما در نتایج موتورهای جستجوگر به ویژه گوگل به‌طور قابل توجهی بهبود ببخشیم.

تولید و تأمین محتوا

تولید و تأمین محتوا

در کنار طراحی و ظاهر وبسایت؛ محتوای آن نقش بسیار زیادی در حفظ، ماندگاری، وفاداری و جلب اعتماد مخاطبین دارد و حتی می‌تواند سبب فروش بیش‌تر محصولات شود. تولید محتوا دارای ظرافت‌ها و نکاتی است که گاه مورد غفلت قرار گرفته و محتوا را کم‌اثر می‌کند. به همین علت است که به گفته‌ی CMI سالیانه بیش از 30% بودجه‌ی شرکت‌ها صرف تولید و تأمین محتوا می‌شود. ما در مهیار وب با در اختیار داشتن تیمی مجرب؛ می‌توانیم برای وبسایت کسب و کار شما؛ محتوای متنی، صوتی و تصویری جذاب و متنوعی تهیه و تولید کنیم.

برندینگ آنلاین

برندینگ آنلاین

برند؛ همان نشان تجاری است که تعیین کننده کیفیت و اصالت یک مجموعه و محصولات‌شان است و برگ برنده‌ی کلیه‌ی روش‌های بازاریابی است. بزرگان مارکتینگ و بازاریابی در دنیا بر این باورند که برندینگ بهترین مسیر برای افزایش فروش کالا و عرضه‌ی خدمات است. برندینگ آنلاین (برندسازی) یکی از سخت‌ترین و زمان‌برترین روش‌های بازاریابی اینترنتی است. این کار بهتر است توسط یک گروه متخصص و حرفه‌ای انجام شود چرا که کوچک‌ترین اشتباهی در ساخت برند می‌تواند منجر به از بین رفتن اعتبار و ایجاد صدمات جبران ناپذیری شود.

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

اهمیت حضور در شبکه‌های اجتماعی غیرقابل انکار است و بر هیچ کس پوشیده نیست. شبکه‌های اجتماعی (نظیر اینستاگرام، توئیتر و تلگرام) کاربران وفاداری دارند که روزانه و برای ساعات طولانی در آن‌ها فعالیت می‌کنند. اگر شما هوشمندانه در شبکه‌های اجتماعی فعالیت داشته و محتوای جذابی تهیه و تولید کنید؛ به لطف کاربران این شبکه‌ها مطلب شما همانند یک ویروس شیوع پیدا کرده و مخاطبین بی‌شماری جذب می‌کند. همکاران ما می‌توانند به شما جهت حضور مؤثر در شبکه‌های اجتماعی و راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی زودبازده کمک کنند.

سؤال یا ابهامی دارید؟ ما با شما تماس می‌گیریم!