تبدیل PSD به HTML و CSS

تبدیل PSD به HTML و CSS

PSD To HTML5

در پیشرفت، موفقیت و ماندگاری مخاطبین یک وب سایت؛ عوامل متعددی از قبیل طراحی رابط کاربری، محتوا و پیاده‌سازی رابط کاربری (کدنویسی) دخیل هستند و باید توجه داشت که کدنویسی مطابق با استانداردهای جهانی و به صورت اصولی؛ تأثیرات چشمگیری در سرعت بارگزاری وبسایت داشته و به تبع آن سئوی سایت را بهبود می‌بخشد.
علاوه برآن؛ پیاده‌سازی رابط کاربری مطابق با PSD و طرح گرافیکی حساسیت چشمگیر و قابل توجهی دارد. گرافیست‌ها و طراحان رابط کاربری انتظار دارند طرح گرافیکی حاصل ماه‌ها تلاش، مطالعه و تحقیقات آن‌ها به‌صورت عینی و کاملاً Pixel Perfect پیاده‌سازی شوند.
مهیار وب؛ به عنوان یکی از گروه‌های طلایه‌دار در حوزه‌ی “طراحی و توسعه‌ی وب” که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده؛ خدمات کدنویسی و تبدیل PSD به HTML را به صورت حرفه‌ای و با بالاترین کیفیت و در حداقل زمان ارائه می‌کند. ارائه‌ی مطلوب و باکیفیت خدمات کدنویسی در مهیار وب سبب شده است تا امروزه شرکت‌ها و اشخاص متعددی پروژه‌های خود را برون‌سپاری کرده (Outsourcing) و به پیاده‌سازی آن را به مهیار وب بسپارند.

۳ نکته‌ی کاربردی در کدنویسی و تبدیل PSD به HTML و CSS3

کدنویسی تمیز: Clean Coding یا کدنویسی تمیز؛ از مواردی است که توسعه‌ی پروژه را تسهیل می‌کند. تمامی برنامه‌نویسان هنگام مواجه با پروژه‌ای با کدنویسی تمیز به آسانی و با کم‌ترین اتلاف وقت؛ قادر به اعمال تغییرات، ویرایش و توسعه‌ی کدهای پروژه خواهند بود.

پیاده‌سازی واکنش‌گرا (Responsive): پیاده‌سازی طرح‌های گرافیکی رابط کاربری می‌بایست براساس استانداردهای طراحی واکنش‌گرا باشد تا خروجی وبسایت بر روی کلیه‌ی دیوایس‌ها نمایشی صحیح و استاندارد داشته باشد.

سازگاری با کلیه‌ی مرورگرهای رایج (Cross Browser): در فرآیند کدنویسی می‌بایست به‌گونه‌ای عمل شود که قالب تهیه شده؛ در کلیه‌ی مرورگرهای رایج، عملکرد صحیح و بدون مشکل داشته باشد. کاربران وبسایت‌ها از مرورگرهای متعدد با نسخه‌های متفاوتی استفاده می‌کنند و انتظار دارند تا خروجی‌های متحدالشکل و کارایی یکسان مشاهده کنند و ملزم به استفاده از یک مرورگر خاص نشوند.

تبدیل PSD به HTML توسط مهیار وب چه مزایایی دارد؟

  • کدنویسی اصولی و معتبر (Valid) مطابق با استانداردهای W3C
  • نمایشی کاملاً صحیح درکلیه‌ی دیوایس‌ها از قبیل کامپیوتر، لپ‌تاپ، تبلت و موبایل (Full Responsive)
  • سازگاری کامل با نسخه‌ی رایج (به‌روز) مرورگرها (Cross Browser) سازگار با تمامی مرورگرهای جدید
  • پیاده‌سازی مطابق با طرح گرافیکی و به صورت کاملاً Pixel Perfect
  • بهینه‌سازی تصاویر پروژه (خروجی با کم‌ترین حجم بدون افت کیفیت)
  • سرعت بارگزاری بالا از لحاظ کدنویسی (مطابق با آنالیزهای GTMetrix)
  • پیاده‌سازی با رعایت ساختار صحیح بخش‌های مختلف پروژه
  • استفاده از HTML5 و تگ‌های مربوطه؛ جهت خروجی بهینه برای موتورهای جستجو

سفارش تبدیل PSD به HTML و فرآیند آن در مهیار وب

برای سفارش تبدیل PSD به HTML5 می‌بایست از طریق صفحه‌ی “ثبت سفارش” اقدام بفرمایید. اما بطور کلی فرآیند دریافت سفارش‌های کدنویسی و تبدیل PSD بصورت زیر است:

۱. دریافت طرح گرافیکی به همراه توضیحات و مستندات: شما طرح گرافیکی رابط کاربری را در قالب عکس به همراه توضیحات کامل و مبسوطی پیرامون انتظارات و نکات مدنظرتان را برای ما ارسال می‌نمایید. همکاران ما پس از بررسی طرح‌های شما و مطالعه‌ی مستندات و توضیحات شما؛ نتایج برآورد زمانی و هزینه‌ی پیاده‌سازی را برای شما ارسال می‌نمایند.

۲. کدنویسی و پیاده‌سازی رابط کاربری: درصورت توافق طرفین؛ کدنویسی پروژه‌ی شما در مهیار وب آغاز می‌گردد. در حین پیاده‌سازی پروژه در این بخش نکاتی از قبیل طراحی رسپانسیو، سازگار با مرورگرهای رایج و کدهایی بهینه برای موتورهای جستجو و … لحاظ می‌گردند.

۳. اجرای اولیه و اصلاحات نهایی: پس از تکمیل کدنویسی؛ قالب شما به‌صورت آزمایشی روی سرور تست ما بارگزاری می‌گردد. در این بخش کلیه‌ی فاکتورها از قبیل نمایش صحیح در دیوایس‌ها (رسپانسیو)، سازگاری با مرورگرها و سرعت بارگزاری وبسایت بررسی می‌گردند. و نظرات احتمالی شما پیرامون انجام اصلاحات اعمال می‌گردد و در پایان پروژه تحویل و تقدیم می‌گردد.

(4 رأی, امتیاز: 3,00 از 5)
Loading...
سؤال یا ابهامی دارید؟ ما با شما تماس می‌گیریم!