تولید و تأمین محتوا

تولید و تأمین محتوا

Produce Content

اگر مخاطبین و مراجعین وبسایت شما؛ نتوانند با محصولات و خدمات شما ارتباط برقرار کرده و آن‌ها را درک کنند؛ ضمن کاهش نرخ تبدیل؛ فرآیند فروش محصولات و عرضه‌ی خدمات به آن‌ها بسیار دشوار و طاقت فرسا می‌شود. عوماً گفته می‌شود تقاضای مشتری هنگامی منجر به پرداخت هزینه می‌شود که مشتری قادر باشد آن‌را از نزدیک ببیند و لمس کند و این مهم‌ترین چالش در کسب و کارهای اینترنتی به شمار می‌رود. برای موفقیت در کسب‌وکار اینترنتی شما می‌بایست از محتوا به عنوان فرصتی برای نفوذ در قلب مشتری و جلب اعتماد کمک گرفته و کلیه‌ی ابهامات و سؤالات ذهنی احتمالی را پاسخ دهید.

محتوای خوب، کاربردی و مناسب سبب می‌شود تا برای برند خود کسب اعتبار کرده، ارتباطی نزدیک و بی‌واسطه با مشتریان برقرار سازید و آن‌ها را به مشتریان وفادار کسب و کار خود تبدیل کنید. حیات یک کسب‌وکار اینترنتی در صورت ارائه‌ی خدمات به مشتریان موقتی بسیار کوتاه خواهد بود و حداکثرسازی سود را تقریباً غیرممکن می‌کند. بطور کلی هزینه‌ی جذب یک مشتری جدید حدود پنج برابر بیشتر از حفظ مشتریان موقتی فعلی است و عقل سلیم حکم می‌کند تدابیری جهت حفظ مشتریان و افزایش میزان وفاداری آن‌ها اندیشیده شود که یکی از اساسی‌ترین این‌ها تولید و تأمین محتوای کاربرپسند ست. خوب است بدانید نقش تولید محتوا آنقدر پررنگ و مؤثر شده که امروزه از آن به عنوان یکی از روش‌های نوین بازاریابی یاد کرده و مفهوم بازاریابی محتوا مطرح می‌شود.

چالش‌های تولید و تأمین محتوا برای کسب‌وکارها و راهکار

از اهمیت و ضرورت تولید محتوا به تفضیل گفتیم؛ اما در مسیر تولید و تأمین محتوا چالش‌های متعددی پیش روی کسب‌وکارها قرار دارد که منجر به کاهش بهره‌وری و یا حتی شکست آن‌ها در این حوزه می‌شود. به گفته‌ی CMI سالیانه بیش از ۳۰% بودجه‌ی شرکت‌ها صرف تولید و تأمین محتوا می‌شود که هزینه‌ی بالا و قابل توجهی است. در این میان برخی از کسب‌وکارها ممکن است بنا به دلایلی از جمله؛ فضای محدود جهت استقرار تیم تولید محتوا، عدم دانش کافی برای نظارت و ارزیابی کیفیت تیم تولید محتوا، بودجه‌های محدود و … قادر به جذب، استخدام و استقرار تیم‌های تولید محتوا نباشند.

ما در مهیار وب با در اختیار داشتن تیمی متخصص، توانمند و مجرب؛ می‌توانیم برای وبسایت کسب و کار شما؛ محتوای متنی، صوتی و تصویری جذاب و متنوعی تهیه و تولید کنیم و وبسایت شما را بطور مرتب و مداوم بروز نگهداریم.

تولید و تأمین محتوا توسط مهیار وب؛ چه مزایایی دارد؟

  • کلیه‌ی مطالب به‌صورت کاملاً اختصاصی برای کسب و کار شما نگارش، ترجمه و تولید می‌شوند. (عدم کپی برداری)
  • تولید محتوا با توجه به تمامی اصول سئو و الگوریتم‌های گوگل
  • درج تصاویر جذاب و حرفه‌ای متناسب با محتوای تولیدی
  • ویراستاری دقیق و کامل محتوا (جمله‌بندی، علائم نگارشی و …)
  • عنوان‌بندی و بخش‌بندی محتوا برای افزایش خوانایی
  • استفاده از لیست، نمودار، جداول و … به تناسب محتوا
(1 رأی, امتیاز: 5,00 از 5)
Loading...
سؤال یا ابهامی دارید؟ ما با شما تماس می‌گیریم!